przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
453010 odwiedzin
„KOCHAM POLSKĘ… Tradycje Narodowe”

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

imienia Władysława Ślewińskiego

pod tytułem: „KOCHAM POLSKĘ… Tradycje Narodowe”

 

Rozpoczyna się XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Władysława Ślewińskiego organizowany przez Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie.

Temat konkursu: „Kocham Polskę … Tradycje Narodowe ”.

W 2023 roku zachęcamy polskich twórców w różnym wieku do tworzenia prac inspirowanych: miłością do Polski i przywiązaniem do tradycji.

 

Konkurs potrwa do 30 kwietnia 2023 r. -  to ostateczny termin do nadsyłania prac plastycznych na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie, ul.1 Maja 21,

96-500 Sochaczew, z dopiskiem: „Kocham Polskę… Tradycje Narodowe”.

W konkursie swój talent artystyczny mają okazję zaprezentować: dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, którzy wykonają prace plastyczne ujęte w estetycznej i malarskiej formie. Do udziału w konkursie zapraszamy: artystów plastyków, malarzy profesjonalistów  oraz twórców - amatorów z całej Polski.

Dozwolone techniki wykonania: kredka, pastele, ołówek, tusz, akwarele, farby plakatowe, akryle, farby olejne.

Najpiękniejsze prace, w tym, nagrodzone i wyróżnione będą zaprezentowane na wystawie w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie po rozstrzygnięciu konkursu.

Serdecznie zachęcamy do tworzenia prac plastycznych.

Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa oraz formy prac konkursowych określa  regulamin konkursu, dostępny na stronach internetowych: www.slewinski.e-sochaczew.pl oraz www. bibliotekamiejska.sochaczew.pl

A A A
16.02.2023
godz.13:44
 
kontakt