Sochaczew
Wyjazd do teatru

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie serdecznie zaprasza na wyjazd do Teatru OCH-TEATR w Warszawie na spektakl "Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja".

27 listopada 2021 r. (sobota), godzina spektaklu: 19.30, godzina wyjazdu z Sochaczewa: 17.30.

Koszt: 140 zł (cena biletu i podróży)

Zapisy i płatność do 25 października 2021 (poniedziałek) w Filii Nr 2 (ul. Chopina 160 - Chodaków) oraz w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży (ul. 1 Maja 21 - Kramnice).

Informacje pod numerem telefonu: 728 761 714

UWAGA

W przypadku odwołania spektaklu z związku z pandemią, biblioteka nie zwraca kosztów ale zobowiązuje się do przełożenia wyjazdu do teatru w innym terminie.

Liczba miejsc ograniczona!

OPIS SPEKTAKLU pochodzi z strony OCH-TEATR:

To utwór sceniczny uznany za najzabawniejszy wsród dorobku mistrza farsy Raya Cooneya. Tu akcja toczy się w sposób zaskakujący i skomplikowany, podczas dni poprzedzających święta, w szpitalu św. Andrzeja w Londynie, w którym właśnie przygotowuje się dla pacjentów przedstawienie okolicznościowe i odbywa zjazd neurologów. jednocześnie, wszyscy lekarze, pielęgniarki i ich rodziny, także pacjenci, zostają wplątani w problemy osobiste jednego z lekarzy, który tego dnia dowiaduje się, że ma dorosłego, nieślubnego syna. Syn przebywa do szpitala razem z matką, byłą pielęgniarką, tego właśnie sądnego dnia...

Jak zwykle u Cooneya - szalone tempo, niespodziewane rozwiązania, wyraziste charaktery. Plejada znakomitych aktorów, wspaniałe role, kolejna reżyseria Krystyny jandy i śmiech do łez.

13.10.2021