Sochaczew
Czytamy poezję z „Atutem”

W ramach akcji „Noc w bibliotece” 9 października o godzinie 18.00 odbyło się spotkanie  „Łyżka strawy dla duszy” zorganizowane przez bibliotekę we współpracy z poetami sochaczewskiej grupy poetyckiej „Atut”.  Lokalni poeci wydali już trzeci tomik „Antologii poezji Sochaczewskiej”.  Spotkanie było okazją do zaprezentowania wierszy z tego tomiku oraz  indywidualnego dorobku poszczególnych członków grupy.

Spotkania z poezją i poetami są świetną zabawą a jednocześnie dają możliwość głębszych przeżyć, kontaktu z innymi piszącymi i wymiany doświadczeń.

Zapraszamy miłośników poezji do dołączenia do lokalnej grupy poetyckiej i zaprezentowania swoich prac, które być może są ukryte w szufladach lub do wspólnego czytania poezji innych twórców.

11.10.2021