Sochaczew
Noc Bibliotek 2021 - Oddział dla dzieci Nr 2

8 października 2021 r. w Oddziale dla dzieci Nr 2 (ul. Chopina 160 - Chodaków) odbyła się Noc Bibliotek 2021.

Grono było tak duże, byśmy się wzajemnie poznali i zapamiętali imiona to każde dziecko zrobiło plakietkę książkową z swoim imieniem. Następnie zaczęliśmy zabawę "Schowane zakładki", zadania były przeróżne, ale dały nam dużo śmiechu i radości, a oto nam chłodziło! :)

Podczas Nocy Bibliotek dzieci mogły skorzystać z oferty pomalowania twarzy przez wolontariuszkę Kingę, a także wykorzystać gadżety z fotobudki i zrobić zdjęcie polaroidem.

Na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek i drobne upominki dla każdego uczestnika.

W wydarzeniu uczestniczyło 29 dzieci, a na koniec dołączyli do wspólnej zabawy Rodzice.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wspólne świętowanie Nocy Bibliotek. Już dziś zapraszamy na kolejną Noc Bibliotek oraz inne wydarzenia organizowane przez Oddział dla dzieci Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w Galerii.

09.10.2021