Sochaczew
„Mój zwierzak- mój przyjaciel” - rozstrzygnięcie konkursu

21 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Mój zwierzak- mój przyjaciel” zorganizowanego przez naszą bibliotekę z okazji Światowego Dnia Zwierząt przypadającego 4 października.  Na konkurs wpłynęło ponad 120 zdjęć od czytelników, obserwatorów strony oraz facebooka naszej biblioteki.  Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora MBP w Sochaczewie oceniła prace konkursowe w dwóch kategoriach:

• Dzieci i młodzież do 18 roku życia
  • Dorośli

Laureaci kategoria DZIECI i MŁODZIEŻ:

Miejsce 1 Michalina Bizoń

Miejsce 2 Marcel Płowik

Miejsce 3 Laura Gala

Wyróżnieni zostali:

Klaudia Adamska

Zofia Bronicz

Jakub Kubiak

Zuzanna Kubiak

Maria Kupis

Anna Kobylińska

Hubert Lewandowski

Nadia Wołek

Oliwia Zagajewska

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki przy ul. 1 Maja 21.

By dozować emocje w poniedziałek 26 października poznamy laureatów w kategorii dorośli!

Miło nam poinformować, iż jednym ze sponsorów nagród w konkursie fotograficznym pt. „Mój zwierzak- mój przyjaciel” jest firma Przyjaciele Kawy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia laureatów w kategorii dzieci oraz zdjęcia osób wyróżnionych.

23.10.2020