Spotkanie z książką

Diana Brzezińska

14 maja 2020 (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się kolejna,  internetowa premiera nowej książki.  Bohaterką spotkania będzie  Diana Brzezińska – autorka bestsellerowej serii kryminalnej o losach podkomisarza Krystiana i profilerki Ady. Premierowy, 3 tom cyklu nosi tytuł  „Obiecasz mi”. Wszystkie trzy części są dostępne w naszej bibliotece.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom

Szczecin, środek nocy. Ada odbiera telefon od przerażonego Krystiana. – Zabiłem… – słyszy. Profilerka reaguje natychmiast – wsiada do samochodu i jedzie do niego. Krystian jest w szoku. Ada nie może się z nim porozumieć. Na łóżku leżą zwłoki kobiety, z którą się spotykał. Wszystko wskazuje na to, że to Krystian ją zabił. Ale on niczego nie pamięta. I nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło. Relacja Ady i Krystiana nigdy nie należała do łatwych. Teraz jednak staje się jeszcze bardziej skomplikowana.

Żródło: https://www.empik.com/empikultura/diana-brzezinska-premiera-online,112164,a

13.05.2020