KONKURS FOTOGRAFICZNY - "Selfie z książką"

Kochani Czytelnicy i Obserwatorzy !!!
Z okazji obchodów Tygodnia bibliotek 08-15.05.2020r. Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zaprasza do wzięciu udziału w konkursie fotograficznym "SELFIE Z KSIĄŻKĄ" 📸📚

REGULAMIN KONKURSU

1.Konkurs kierowany jest dla wszystkich naszych czytelników, obserwatorów strony Facebook oraz mieszkańców miasta Sochaczew.

2.Celem konkursu „ Selfie z książką”jest: Wizualizacja pasji czytania, miłości do książek. Popularyzacja czytania jako formy formy spędzania wolnego czasu.

3.Prace będą oceniane w dwóch KATEGORIACH:
KATEGORIA I : dzieci do 18 r.ż,
KATEGORIA II: dorośli 18+ 😉

4.Prace należy wykonać zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi ochrony praw autorskich i prawa do ochrony wizerunku. Autor fotografii przekazując zdjęcie na konkurs wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych i na publikację zdjęć, dodatkowo dostanie automatyczną wiadomość z wypełnieniem oświadczenia. W przypadku osoby poniżej 18r.ż. oświadczenie wypełnia rodzic.

Przedmiotem konkursu jest zdjęcie selfie z ulubioną książką.

Powinno być ono wykonane zgodnie z definicją „Selfie”- rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie

Liczy się przede wszystkim pomysł na zaprezentowanie siebie i swojej książki 😉📸

5.Każdy uczestnik wysyła zdjęcie w wiadomości prywatnej na profil Facebook Miejskiej Biblioteki Publicznej.

23.05.2020