przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
372338 odwiedzin
Piotr Szmidt – spotkanie on-line z autorem

13 maja (środa) kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Piotrem Szmidtem autorem książki „Dwa psy przeżyły”. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio ZET).

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/655952478303507/

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Piotr Szmidt w swojej książce „Dwa psy przeżyły” nie oszczędza nikogo ani niczego. Soczysta, a przy tym bardzo trafna opowieść o patologiach czasów współczesnych łączy się z wyśmiewaniem pustych pseudocelebrytów, którzy zrobią dosłownie wszystko, by zyskać i utrzymać popularność na Instagramie. To też opowieść o świecie zepsutych wartości, gdzie liczy się wyłącznie sława, często zdobywana w niemoralny sposób. Choć „Dwa psy przeżyły” to historia gorzka w wymowie, to dzięki językowym eksperymentom i stałej czujności wobec słów staje się inteligentną i zabawną odtrutką na czyhające na nas zewsząd zagrożenia, płynące zwłaszcza ze stałego obcowania z Internetem i innymi ludźmi.

 

Źródło: https://www.empik.com/empikultura/ten-typ-mes-piotr-szmidt-premiera-online,112163,a

A A A
11.05.2020
godz.12:05
 
kontakt