przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
380962 odwiedzin
Coś dla fanów muzyki

Premiera nowego albumu Edyty Bartosiewicz w kolejnym  spotkaniu z cyklu #premieraonline w dniu 12 maja 2020 r. godz. 1800


W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. Rozmowę poprowadzi Ola Kot.

„Ten moment” to tytuł długo wyczekiwanego albumu Edyty Bartosiewicz. To bardzo ważny moment w życiu Artystki, który ona sama nazywa nowym otwarciem. Edyta decyduje się na odważną eksplorację przestrzeni muzycznych, nawiązując tym samym do początków swojej działalności, chociażby z zespołem Holloee Poloy. W tej „wyprawie ku obcym cywilizacjom” („Kpt. L.J.”) towarzyszy jej znany tandem producencki, Bodek Pezda i Sławomir „Dżabi” Leniart. Za największe zalety albumu Artystka uważa bezpośredniość przekazu oraz czasami wręcz atawistyczne brzmienie. To druga, po „Renovatio”, płyta wydana w Eba Records, własnej wytwórni Bartosiewicz. Znajdą się na niej znane już single; „Lovesong” i „cYRK”.

 

Źródło:  https://goingapp.pl/evt/2212986/edyta-bartosiewicz-premiera-online

A A A
22.04.2020
godz.14:08
 
kontakt