Spotkanie z Aldoną Latosik

W sobotę 7 marca o godzinie 16.00 odbyło się spotkanie z Panią  Aldoną Latosik O oprawę muzyczną zadbał Fabian Filipiak.

Aldona Latosik

Od wielu lat mieszkająca na wsi pod Poznaniem.
Wiersze zaczęła pisać w młodości do szuflady, z przerwą na opiekę nad dziećmi. Oprócz poezji dla dorosłych pisze również bajki dla dzieci i teksty piosenek.  Jest autorką jedenastu książek oraz współautorką około sześćdziesięciu antologii, w tym wielu międzynarodowych. Jej poezja drukowana jest  w „Akancie”, „Kulturalniku”, „Gazecie Kulturalnej”, „Protokole Kulturalnym” i innych czasopismach. Jest członkiem SAP- u Warszawie, Stowarzyszenia Twórczego Artystyczno-Literackiego w Krakowie, Poznańskiego Towarzystwa Artystów, Autorów i Animatorów Kultury. Jest członkiem Klubu Literackiego Dąbrówka w Poznaniu oraz uczestniczką cotygodniowych spotkań przy Stoliku Poetyckim. Wiersze Aldony Latosik były nagradzane  i wyróżniane na konkursach. Jest zapraszana jako jurorka na konkursy recytatorskie młodzieży, występy Teatrów Amatorskich oraz w Konkursie Jednego Wiersza.

07.03.2020