przejdź do Sochaczew.pl
332194 odwiedzin
Spotkanie z misiem

W piątek 23 listopada Oddział dla dzieci Nr 2 przyjął zaproszenie Miejskiego Przedszkola Nr 6 im. Juliana Tuwima w Sochaczewie na obchody Dnia Pluszowego Misia. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: spotkanie z misiem, zabawy, konkursy, zabawa przy piosenkach, degustacja miodu – przysmaku misiów.

Oddział dla dzieci Nr 2 przygotował prezentacje o Misiu, opowieść jak powstał pluszowy miś a także, zostały wspomniane znane i lubiane misie z bajek, filmów i książeczek. Na zakończenie każda grupa otrzymała po jednym, pięknym Misiu od Miejskiej Biblioteki Publicznej. :)

Warto również wspomnieć o pięknej akcji, która rozpoczęła się w Przedszkolu. W ramach Ogólnopolskiego projektu rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolami ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury’’. Każdy oddział zaprezentował swojego misia, który będzie gościł w domach przedszkolaków z dzienniczkiem pod pachą. Zadaniem Rodzica będzie przeczytanie dziecku i pluszowemu gościowi bajki/książki na dobranoc.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Misiów! <3

W piątek 30 listopada Oddział dla dzieci Nr 2 odwiedziła klasa 2B z wychowawczynią Panią Renatą Bogdanowicz z Szkoły Podstawowej Nr 7 w Sochaczewie.

Dzieci wzięły udział we wróżbach andrzejkowych. Dowiedziały się co ich czeka w najbliższej przyszłości. A od św. Andrzeja otrzymały słodką niespodziankę.

Na zakończenie spotkania uczniowie zagłosowali w Pojedynku książek i wybrali rywala na miesiąc grudzień czyli książkę "Piękną i Bestię". :)

Dziękujemy Pani Renatce i uczniom z klasy 2B za odwiedziny. <3

PS. Nie możemy doczekać się Waszej następnej wizyty z okazji Świąt Bożego Narodzenia ;)

A A A
26.11.2018
godz.13:53
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość