przejdź do Sochaczew.pl
295045 odwiedzin

Oddział dla dzieci Nr 2 - ul. Chopina 160

A A A

Plan ferii

w Oddziale dla dzieci Nr 2

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie

ul. Fryderyka Chopina 160

w okresie ferii zimowych w 2019 r.

Zajęcia odbywać się będą w godz. 11.00-13.00

Zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat.

 

 

28.01 – Mole książkowe na start – zajęcia plastyczno - techniczne

29.01 – Bezpieczeństwo w czasie zimy – zajęcia profilaktyczno - edukacyjne

30.01 – Co pingwiny lubią najbardziej podróże na Daleką Północ – zajęcia edukacyjno - plastyczne

31.01 – Bałwankowe szaleństwo – zajęcia plastyczno- techniczne

01.02 – Cudaki - zawieszaki – zajęcia plastyczno - techniczne

 

04.02 – Wodny światpoznajemy zwierzęta mórz i oceanów – zajęcia edukacyjno - plastyczne

05.02 – Sieciaki – czyli bezpieczny Internet dla każdego – zajęcia profilaktyczno - edukacyjne

06.02 – Zabawy sensoryczne – zajęcia plastyczno - techniczne

07.02 – Śladami dinozaurów – zajęcia edukacyjno - plastyczne

08.02 – Podbój kosmosuco nas zachwyca we Wszechświecie – zajęcia edukacyjno – plastyczne

 

09.02.2019 – Wyjazd do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Wyjazd o godzinie 15:30. Powrót ok. 21:00. Koszt wyjazdu 45 zł – osoba dorosła; 35 zł – dzieci
i młodzież; 20 zł – dzieci do lat 7. W drodze powrotnej McDonald. Zapisy
i płatność do 1 lutego 2019 w Oddziale dla dzieci Nr 1 ul. 1 Maja 21 (Kramnice) oraz w Oddziale dla dzieci Nr 2 ul. Chopina 160 (Chodaków).

 

Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie to świetlna instalacja jest doskonałą propozycją na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Goście odwiedzający wilanowski park po zmroku wkraczają w przestrzeń, w której mogą się poczuć jak na królewskim dworze.

Muzyczny Ogród Marzeń to zupełnie nowa instalacja zlokalizowana na tarasie dolnym barokowego ogrodu! Świetlno-muzyczne pokazy odbywające się na tarasie dolnym ogrodu barokowego można oglądać z wysokości tarasu górnego, co daje niesamowity efekt! Światło wiernie odwzoruje i wypełni zmieniającymi się barwami geometryczne kształty ogrodu, a wszystko to w rytm znanych motywów muzyki klasycznej: dynamicznej „Burzy” z „Czterech pór roku” Vivaldiego czy nastrojowego „Tańca cukrowej wieszczki” z „Dziadka do orzechów” Czajkowskiego.

W weekendy zaś na fasadzie pałacu wyświetlane są mappingi, czyli trójwymiarowe pokazy łączące światło, obraz i dźwięk, pod wpływem, których poszczególne elementy dekoracji ożywają.

 

 

W Miejskiej Bibliotece Publicznej Oddział dla dzieci Nr 2 dzieci będą mogły skorzystać z gier stolikowych i planszowych, posłuchać głośnego czytania wierszy, bajek, opowiadań, fragmentów książek oraz skorzystać z bezpłatnego dostępu do komputera.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do spędzenia ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie, Oddział dla dzieci Nr 2 (ul. Chopina 160). Przygotowana jest bardzo bogata oferta zajęć edukacyjnych i zabaw, które są doskonałą alternatywą dla komputera i twórczym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu. Będą warsztaty, gry i niespodzianki, zajęcia literackie i plastyczne. Z nami nie będziecie się nudzić! J

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość