MBP: spotkanie z Maciejem Mazurem z TVN24

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w Sochaczewie zaprasza na spotkanie autorskie z Maciejem Mazurem – dziennikarzem i autorem książek. Reporter i współtwórca telewizyjnych „Faktów”, od 2008 prowadzi również na antenie TVN24 interaktywny talk-show „PUBLICZNA.TV”.

Wcześniej pracował w TVP, gdzie przygotowywał materiały dla „Teleexpressu”. Podczas spotkania w bibliotece Maciej Mazur będzie promował swoją najnowszą książkę  ”Anegdoty dziennikarskie”. Na co dzień piętnuje absurdy polskiej rzeczywistości, ale tym razem wziął pod lupę kolegów po fachu i w swoim charakterystycznym stylu opowiada najdziwniejsze, najśmieszniejsze, często najbardziej absurdalne historie z pracy dziennikarzy i z życia polskich mediów. Będziemy mieli okazję poznać tajniki pracy telewizji, jak również  poznać opinie człowieka, który prowadzi programy informacyjne , pogłębić swoją wiedzę o gwałtownie zmieniającej się na naszych oczach sytuacji społecznej i politycznej w Polsce i na świecie.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2013 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. 1 Maja 21 w sali konferencyjnej  Kramnic Miejskich  na II piętrze. Wstęp wolny podobnie jak na wszystkie imprezy organizowane przez bibliotekę.

09.12.2013