Spotkania w nowej placówce

W minionych dwóch tygodniach Wypożyczalnię dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie przy ul. 1 Maja 21, odwiedziło wielu uczniów ze szkół podstawowych z terenu miasta. Dzieci zwiedziły bibliotekę, obejrzały wystawy okolicznościowe oraz zapoznały się z nowym układem półek i nowościami książkowymi.

Zdjęcia mówią same za siebie, dzieciom bardzo podobało się w nowej placówce, a po każdej lekcji bibliotecznej uczniowie wracali wraz z rodzicami by założyć kartę biblioteczną. Przed nami nowy tydzień kolejne spotkania. Ponad to ponawiamy zaproszenie dla wszystkich dzieci z przedszkoli i uczniów ze szkół podstawowych z terenu miasta i gminy do zwiedzenia nowej placówki.

Opiekunów i nauczycieli grup prosimy o wcześniejsze zgłodzenie wizyty pod numerem telefonu 46 862-46-61

21.09.2013