Maluchem przez Azję

Spotkanie z podróżnikiem Arkadym Pawłem Fiedlerem odbyło się  23.01.2020 o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sochaczewie.

Arkady Paweł Fiedler wnuk wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera. Pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, autor dwóch książek. Od wielu lat oddaje się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Pomysłodawca i organizator wypraw samochodowych oraz projektu filmowo-podróżniczego – PoDrodze. 2009 r. – Maluchem wzdłuż granic Polski, 2014 r. – Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), 2016 r. – Maluchem przez Azję. Organizator projektu Electric Explorer 2018 - pierwszej w historii podróży samochodem elektrycznym wzdłuż kontynentu afrykańskiego (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic).

W czasie prelekcji było można nabyć książkę autora wraz z dedykacją pt. Maluchem przez Afrykę.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto poznawać ludzi z pasją. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za tak liczne przybycie i wysłuchanie inspirujących opowieści o podrózowaniu "małym fiatem" przez Azję. Słowa szczególnych podziękowań kierujemy do Stowarzyszenia Sochaczewskie Fiaty 126p za świetną współorganizację wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez naszą Bibliotekę.

24.01.2020