Wystawa fotografii "Jedno skrzydło"

3 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kramnicach Miejskich (I piętro) odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej "Jedno skrzydło". Wystawa jest zwieńczeniem projektu Stowarzyszenia na rzecz osób z autyzmem Jestem, realizowanego w ramach miejskiego zadania publicznego "Niepełnosprawni są wśród nas". Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Sochaczew.
Mottem wystawy są słowa: "Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeżeli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć" (Luciano de Crescenzo)
W ramach wystawy zostanie zaprezentowanych 15 fotografii autorstwa Daniela Bidiuka, ukazujących niezwykłą relację rodzica z niepełnosprawnym dzieckiem. Na zdjęciach możemy obejrzeć 15 par: rodzic oraz dziecko. Najważniejszym przesłaniem każdego ze zdjęć jest bliskość, miłość i radość z bycia razem.
Celem tego projektu jest przełamywanie stereotypów narosłych wokół rodzin z osobami niepełnosprawnymi, zwiększanie ich poczucia przynależności do społeczeństwa i wzrost akceptacji. Do obejrzenia wystawy zapraszamy wszystkich mieszkańców Sochaczewa.
Wystawę będzie można oglądać w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej od 3 do 11 grudnia 2019 roku.