W Dniu Dziecka

Dziękujemy że byliście z nami i zapraszamy do korzystania z naszej biblioteki, gdzie też czeka na Was dużo atrakcji

Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie włączyła się w organizację Dnia Dziecka. Tegoroczne święto odbyło się w Parku Garbolewskich.
Nasza oferta jak zwykle była bogata dla każdego wieku dzieci.
Oficjalnie rozpoczął Zastępca Burmistrza Pan Marek Fergiński, który przeczytał dzieciom baśń "Calineczka".
Wybór nie był przypadkowy, ponieważ zaprosiliśmy Teatr Maska, który pokazał spektakl "Calineczka".
Wielką atrakcją dla dzieci było spotkanie autorskie z Panią Wiolettą Piasecką, która w interesujący sposób przeczytała dzieciom swoje książeczki.

Wiele by opowiadać, ale dzień obfitował w wiele atrakcji, była fotobudka, zabawy animacyjne, domek, gry planszowe, balony, cukierki a także książeczki, które dzieci zabrały do domu.

Dziękujemy, że zatrzymaliście się w Krainie Książki, zapraszamy również do korzystania z naszej biblioteki

04.06.2019