FLORAL FANTASY

Małgorzata Pawłowska – Właścicielka pracowni ślubnej i warsztatowej „Dzikie Pole” w Kozłowie Biskupim. Mistrzyni florystyki i miłośniczka klimatów fantasy, które przenosi na swoje bajkowe fotografie. Jej stylizacje roślinne stawały przed obiektywem wielu fotografów, były publikowane  oraz wielokrotnie wyróżniane m. in. w konkursie Fusion Flowers Designer of The Year.

W 2018r we współpracy z mężem Grzegorzem Pawłowskim stworzyli cykl autorskich fotografii 'Floral Fantasy' ukazujących modeli w roślinnych, baśniowych stylizacjach.

Podczas wystawy prezentowanej w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie będą mogli Państwo zobaczyć efekty połączania pasji do kwiatów oraz piękna fotografii portretowej. Za obiektywem stanęli poza samą autorką wystawy także inni fotografowie z rejonu m. in: Katarzyna Rutkowska, Ewa Piekut oraz Anna Janicka. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy oraz zanużenia się na chwilę w bajkowym świecie pełnym kolorów i emocji.

Wystawa czynna w MBP przez cały kwiecień.

03.04.2019