Wernisaż wystawy fotograficznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku

21 stycznia o godz. 12.00 odbył się w galerii biblioteki wernisaż wystawy fotograficznej  „Słuchacze SUTW w obiektywie”. Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Inicjatorkami wystawy były prezes SUTW Jadwiga Urbaniak i autorka zdjęć Roma Borecka. Prezentowane fotografie ilustrują i utrwalają bogatą działalność tej organizacji. Słuchacze uczestniczą w zajęciach komputerowych, warsztatach plastycznych , wykładach historycznych, zajęciach na basenie, śpiewają w chórze, grają w brydża, wyjeżdżają wspólnie do teatru, zwiedzają wystawy. Stowarzyszenie daje możliwość mieszkańcom Sochaczewa po zakończeniu pracy zawodowej i przejściu na emeryturę na aktywne zagospodarowanie wolnego czasu oraz rozwój pasji i zainteresowań. Otwarcie wystawy poprzedził wykład Joanny Niewiadomskiej – Kocik, Naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta, dotyczący Stanisława Moniuszki. Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy.

22.01.2019