Warsztaty w bibliotece

Przez pięć godzin w niedzielę 16 grudnia, Odział dla Dzieci Nr 1 tętnił życiem. Na najmłodszych czytelników czekało wiele atrakcji. Odbyły się warsztaty plastyczne, między innymi: tworzenie kartek świątecznych, ozdabianie bombek metodą decupage, ozdabianie pierników oraz figurek z masy porcelanowej.  Gościem spotkania była zaprzyjaźniona z biblioteką pani Jolanta Małczak, która w przystępny sposób opowiedziała dzieciom o tradycjach bożonarodzeniowych, zaprezentowała swoje prace oraz przeczytała książeczki swojego autorstwa. W siedzibie MBP odbyło się również głośne czytanie dzieciom opowieści świątecznych. Małym sochaczewianom opowiadania przeczytali: Piotr Osiecki burmistrz miasta oraz Maciej Małecki sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Każde dziecko biorące udział w niedzielnym spotkaniu otrzymało upominek.

17.12.2018