„Pipi Wędrowniczka”

Niestety z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła zmiana w programie zajęć wakacyjnych. Spektakl "Pipi Wędrowniczka" w wykonaniu aktorów z krakowskiego teatru "Urwis" odbył się 16 lipca.
Spektakl oparty był na podstawie książki szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Sympatyczna rudowłosa Pipi odkrywała nieznany dla niej świat w poszukiwaniu swojego taty Pirata. Humorystyczna bajka uczyła nas zaradności, samodzielności oraz dawała możliwość poznania elementów kultury różnych zakątków świata, w tym ubioru, obyczajów i muzyki.

Uwaga!

W planie imprez akcji „ Lato w bibliotece” mogą nastąpić zmiany zajęć oraz godzin z przyczyn niezależnych od nas. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i profilu na Facebooku.

16.07.2018