Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

VII  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Władysława Ślewińskiego objęty Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Organizatorzy  VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Władysława Ślewińskiego z dumą informują, że wspólna ta inicjatywa Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie została objęta Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.  W 2018 roku kolejna, VII edycja tego konkursu będzie przebiegać pod hasłem „Kocham Polskę… Niepodległa”. Projekt wpisuje się w rocznicowe  obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości i służy godnemu upamiętnieniu oraz upowszechnieniu patriotycznych postaw, dokonań i aspiracji Polaków.  Z tego względu nasza inicjatywa została objęta tym zaszczytnym Patronatem.  Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej  Andrzej Duda ufunduje 3 główne nagrody oraz przekaże dyplomy dla laureatów konkursu. W piśmie skierowanym do Prezesa Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego  Jarosława Miaśkiewicza  oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie Barbary Bronicz w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy podziękowania za podjęcie rocznicowego projektu kulturalnego z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości  składa Podsekretarz Stanu Wojciech Kolarski.

17.12.2017