przejdź do Sochaczew.pl
196069 odwiedzin
Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna - Finał

Protokół z prac komisji Powiatowego Konkursu

NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

zorganizowanego przez:

 

    Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Sochaczewie

oraz

       Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie

 

 

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ozdoby wielkanocnej w jednej z dwóch kategorii: stroik lub ozdoba.

 Na konkurs wpłynęło 207  prac  wykonanych różnymi technikami.

Komisja konkursowa która obradowała w dniu 3 kwietnia 2017 r. w składzie:

Przewodnicząca komisji: Barbara Jachimowicz, artysta malarz,

Członkowie komisji:

-  Halina Pędziejewska  - Wydział Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych UM w Sochaczewie,

-    Barbara Bronicz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie,

-    Elżbieta Maciątkiewicz, kustosz MBP w Sochaczewie

-    Urszula Wrzesińska, bibliotekarz MBP w Sochaczewie,

oceniła prace konkursowe w 5 kategoriach wiekowych:

                                               - przedszkola i klasy „0”

                                               - klasy I – III szkół podstawowych

                                               - klasy IV – VI szkół podstawowych

                                               - szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych

 

Oceniając prace konkursowe, komisja brała pod uwagę przede wszystkim: wybór techniki wykonania, wkład pracy, samodzielność oraz oryginalność koncepcji artystycznej.

W wyniku prac komisji wyłoniono następujących laureatów konkursu i postanowiono przyznać równorzędne nagrody w następujących kategoriach:        

 

Przedszkola i klasy „O”

Kategoria STROIKI:

-        Jakub Hacia – Przedszkole Niepubliczne  „Akademia Smyka”

-        Gabriel Walczak – Przedszkole Niepubliczne  „Akademia Smyka”  kl. „O”

-         Natalia Kowalska – Miejskie Przedszkole Nr 1,


 

Kategoria OZDOBY:

-        Łukasz Dłutek - Zespół szkół Specjalnych im.  ks. Jana Twardowskiego w Erminowie,  kl. „O”,

-        Staś Sieradzki – kl. „o” Zespół Szkół w Rybnie,

-        Grupa „Jagódki” Przedszkole Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie.

Grupa „Pszczółki  - Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Rozlazłowie

 

 

Szkoły Podstawowe klasy I - III

Kategoria STROIKI:

-        Maria Kuśmierska – Zespół Szkół w Rybnie

-        Liliana Poryszewska -  Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Sochaczewie

-        Patrycja Dołęgowska  – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kapturach,

 

Kategoria OZDOBY:

-        Roksana Świtkiewicz – Szkoła Podstawowa w Mokasie,

-        Bartłomiej Meziński – Szkoła Podstawowa im. Św. M. Kolbego w Teresinie,

-        Jakub Kowalski -  Szkoła Podstawowa Zespół Szkól w Nowej Suchej

2 Wyróżnienia:

Mateusz Adamiec  Szkoła Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie

Maciej Skorupa  Szkoła Podstawowa Zespół Szkól w Nowej Suchej

 

 

Szkoły Podstawowe klasy IV - VI

Kategoria STROIKI:

-        Dawid Baczyński  – Szkoła Podstawowa, Zespół Szkól w Nowej Suchej

-        Łucja Siekielska – ZS w Kozłowie Szlacheckim

-        Weronika Kitlińska   – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie

Wyróżnienie dla Julii Pawłowskiej Szkoła Podstawowa im. Św. M. Kolbego w Teresinie

Kategoria OZDOBY:

-        Patryk Orliński  – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie,

-        Kamila Wuda – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie,

-        Julia Wesołowska    Szkoła Podstawowa w Mokasie

-        Katarzyna Bury - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie,

 

 

Gimnazja kl. I – III

Kategoria STROIKI:

-        Katarzyna Ciurzyńska  –  Gimnazjum Powiatowe , ZSO im. F. Chopina w Sochaczewie,

-        Sandra Kwaśniewska – MOW „Dom na szlaku” w Załuskowie,

-        Sara Kotolińska   – MOW „Dom na szlaku” w Załuskowie,

Kategoria OZDOBY:

-        Amelia Wojda  – Prywatne Gimnazjum s. Niepokalanek w Szymanowie

-        Joanna Dąbrowska – Gimnazjum im. Jana Pawła II Nr 1 w Sochaczewie,

-        Jakub Kasza – Zespół Szkół w Sochaczewie –Gimnazjum Nr 3, 

 

 

Dorośli:

 

-        Lechosław Banach DPS w Młodzieszynie

-        Jolanta Małczak z Plecewic

-        Krystyna Kołota DPS w Młodzieszynie

-        Magdalena Paradowska z Szymanowa

A A A
07.04.2017
godz.11:53
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość