Kocham Polskę... Skarby Narodu - zapraszamy do udziału w konkursie

KOCHAM POLSKĘ…SKARBY NARODU -  to hasło trwającego VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego imienia Władysława Ślewińskiego, który potrwa do 30 kwietnia

Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie zachęcają artystów w każdym wieku do tworzenia prac plastycznych w dowolnej technice.  Artyści mogą przedstawić zabytki architektury w krajobrazie, ale temat jest otwarty.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 8 czerwca 2017 r. o godzinie 11.00 w sali głównej Kramnic Miejskich w Sochaczewie przy ul. Maja 21, gdzie odbędzie się Gala wręczenia Nagród Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pod nazwą VII Wydarzenie Artystyczne Kocham Polskę…Władysław Ślewiński.

17-04-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie