Spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z pisarzami, Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim, które odbędzie się 27 lutego o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki w Kramnicach Miejskich.

Maria Ulatowska spełniła swoje marzenie o tym żeby pisać książki spełniła dopiero na emeryturze. Zadebiutowała w 2011 r. powieścią „Sosnowe dziedzictwo”, która została bardzo dobrze przyjęta przez czytelników. Od tego czasu wydała 12 książek, z czego trzy we współpracy z Jackiem Skowrońskim, twórcą kryminałów.

Są to : „Autorka”, ”Pokój dla artysty”, ”Historia spisana atramentem”.

Zapraszamy wszystkich, których zauroczyła historia Anny z pensjonatu Sosnówka, Piotra z kamienicy przy Kruczej, czy perypetie komisarza Zawady.

Podczas spotkania będzie można nabyć publikacje autorów z dedykacją i autografem.

02.02.2017