Wernisaż wystawy Jolanty Małczak-Wojtanowicz

W piątkowe popołudnie 13 maja w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy Jolanty Małczak-Wojtanowicz. Wystawa nosi tytuł „Pędzlem i piórem”. Tematyka obrazów jest bardzo różnorodna od kwiatów, przez pejzaże po abstrakcje. Pani Jolanta uczyła się sztuki malowania od p. Barbary Jachimowicz, z którą znajomość bardzo sobie ceni. Oprócz tego, że maluje obrazy, pisze również wiersze a rymy sypią się jak z rękawa, o czym można się przekonać podczas spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. W trakcie wernisażu licznie przybyli goście zapoznali się zarówno z malarską jak i poetycką twórczością autorki. Zwieńczeniem spotkania był poczęstunek przy kawie i torcie. Wystawę obrazów można oglądać przez najbliższy miesiąc w godzinach pracy biblioteki.

13.05.2016